Gry planszowe to obecnie najpopularniejszy i najbardziej atrakcyjny obok puzzli nośnik promocji dla firm i instytucji. To idealne połączenie nauki i zbawy zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.
 
Produkujemy gry na zamówienia wydawnictw, instytucji, fundacji, firm reklamowych, drukarnii oraz dla klientów indywidualnych. Oferujemy produkcję kompleksową, począwszy od projektu i technologi, poprzez wykonawstwo, kończąc na obsłudze logistycznej zleceń.
Wykonujemy również produkcje zlecone, a także poszczególne elementy, jak pudełka, plansze, żetony, karty, instrukcje, itp.

Dzięki temu, że posiadamy własną prototypownię jesteśmy w stanie idealnie dopasować się do Państwa potrzeb, projektując nawet najbardziej skmomplikowane wykrojniki. Przed produkcją całej serii jesteśmy w stanie wykonać 1 lub kilka wiernych prototypów, aby mogli Państwo wnieść ewentualne poprawki oraz zobaczyć swój projekt w rzeczywistości.

Nasza introligatronia posiada również bogaty zbiór około 500 wykrojników, dzięki którym będą mogli Państwo dopasować swoje potrzeby do już istniejących wzorów pudełek, żetonów czy plansz. Wpłynie to korzystnie na czas produkcji oraz oczywiście na cenę.

- - - - -