Kaszerowanie to obszar naszej działalności cieszący się największym zainteresowaniem. Jako nieliczni w tym rejonie Europy posiadamy maszyny umożliwiające kaszerowanie klejami w pełnym zakresie temperatur.


Posiadamy 3 maszyny, które umożliwają kaszerowanie arkuszy do formatu B1 700 x 1000 mm klejami na zimno, na gorąco i na półgorąco (klejami zwierzęcymi). Możemy kaszerować tektury (lite, faliste i z gąbką) materiałami papierowymi - karton, papier oraz z tworzywami sztucznymi, różnego rodzaju okleinami introligatorskimi lub ekoskórą.

 

Możemy także kaszerować papier z materiałami drewnopochodnymi - sklejką, MDF, HDF, itp.

 

Specjalna konstrukcja naszych maszyn umożliwia bardzo wysoką precyzję kaszerowania - tektura jest nakładana ręcznie lub za pomocą 5 automatycznych podajników (5 elementów z tektury nakładanych na 1 arkusz). Taka precyzja jest bardzo ważna np. przy produkcji żetonów do gier planszowych, kaszerowanych dwustronnie, wymagających dobrego pasowania grafik z dwóch stron. W jednym przelocie możemy również zawinąć boki lub wykonać okienko z zawinięciami wewnętrznymi. Możemy wykonać także plansze do gier planszowych oraz elementy kaszerowane o nieregularnych kształtach z zawinięciem krawędzi.

 

Zakaszerowane arkusze mogą trafić do dalszej obróbki w innych obszarach naszej firmy - np do sztancowania.

 

Nasze maszyny umożliwają także produkcje kaszerowanych pudełek typu Premium - na gry planszowe, puzzle, kosmetyki, ceramikę itp. Liczne przykłądy wykonanych przez nas prac znajdą państwo w naszych Realizacjach i Produktach.

- - - - -